Návrh řešení na míru

Ze zkušenosti vím, že uživatelé se nějakým způsobem dostanou k výsledku. Touto prací stráví ale mnohem více času, než je nutné. Spolu můžeme analyzovat Vaše potřeby, porovnat možné varianty řešení a realizovat tu, která je nejpraktičtější.

Pro středně velkou firmu z Prahy jsme našli skvělý způsob, jak roztřídit a analyzovat získaná data, která byla doposud ručně dohledávána a počítána v základní tabulce Excelu. S využitím kontingenčních tabulek a souhrnů se všechny výpočty automatizovaly a ručně se do tabulky zadávala už jen vstupní data.

Microsoft Office řešení

Potřebujete poradit s problémem v produktech Microsoft Office?

  • Microsoft Excel

Vytvoříme tabulky a grafy, doplníme vhodné vzorce a funkce pro automatizované výpočty, poradíme jak využít filtrování a souhrny pro přehlednější třídění údajů. Nastavíme vhodnou kontingenční tabulku pro vytváření souhrnných výstupů. Upravíme Vaši tabulku do podoby, kterou si určíte.

  • Microsoft Word

Máte problém s vytvořením stylů textu, automatizovaného obsahu, použítí oddílů? Kopírované objekty z jiných aplikací nevypadají jak potřebujete? To vše Vám připravíme na míru a Váš dokument bude vypadat profesionálně.

  • Microsoft PowerPoint

Čeká Vás prezentace a potřebujete ji upravit do finální podoby, ale nevíte si rady? Svěřte ji do rukou odborníků, doplníme vhodný design, animace, grafy, diagramy (smartArty), tabulky, obrázky, videa a jiné objekty.

  • Microsoft Outlook

Potřebujete organizovat poštu, nastavit automatizované filtrování příchozích zpráv, spravovat kontakty? Poradíme, nastavíme Váš Outlook dle potřeby.

  • Microsoft Access

Databázové řešení na míru: tabulky, formuláře s aktivními prvky, sestavy, dotazy, to vše Vám můžeme vytvořit dle Vašeho přání.

Poradíme Vám nebo vytvoříme řešení šité na míru Vašim potřebám.

Reference najdete zde.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top