Referenční dopisy najdete zde. Doporučení „z první ruky“ najdete na mém profilu na webu NaVolnéNoze.czPřidejte i Vaše.

Microsoft Office výuka a práce na zakázku

GSK - GlaxoSmithKline
Mota-Engil Central Europe
TK Czech Operations s.r.o.
Faurecia Interior Systems Bohemia s.r.o.
OKIN Group
PointPark Properties
Actum, s.r.o..
REMY COINTREAU CZECH REPUBLIC s.r.o.
Český statistický úřad
Axial
BOHEMIA SEKT, S.R.O.
OLD WARHORSE s.r.o.
MUDr. Hana Zallmannová
Avnet s.r.o.
Ségécé
Tower Park Praha
Nycomed s.r.o.
Röchling Engineering Plastics, s.r.o
EMTC - Czech a.s.
Axamit, s.r.o.
Geis CZ s.r.o
Fresenius Kabi Czech Republic
Wellness Tour
VLTAVA LABE MEDIA a.s
CreditCzech
JT International, spol. s r.o.
Schaeffler
Moravia IT a.s.
Česká koalice proti tabáku, z.s.
Hotel Olšanka, s.r.o,
Pragolaktos
Z/C/H Legal v.o.s.

Vybrané reference:

„Spolupráce s Petrem byla vynikající. Přesně vystihl naše potřeby a kriticky doporučil jiné zlepšení pro náš cíl (databázi). To, čeho si na jeho práci vážíme je rychlost, přesnost a velká flexibilita, která přetrvává i po vykonání práce. Vřele doporučujeme.“ (Soňa H.Junior CSR and Internal Communication Project Lead at GSK)

„Rádi bychom touto cestou poděkovali panu Petru Vadlejchovi za zajištění a realizaci školení Excelu a školení Excelu pro pokročilé. Všichni zúčastnění zaměstnanci vyhodnotili obě školení jako přínosná a umožňující lepší využití funkčnosti Excelu v praktickém kancelářském fungování. Během přípravy školení se osvědčila debata o způsobech využití Excelu v běžném pracovním dni a školení tak ve výsledku mohlo mít praktický dopad.“ (Martina L., Account Director, Axamit, s.r.o)

„Touto cestou bych Vám ráda poděkovala za odvedenou práci pro naše účetní oddělení v rámci školení. Bylo to pro nás pro všechny velmi přínosné. Lépe se nám teď bude pracovat např. s kontingenčními tabulkami, formátováním buněk a budeme si umět nastavit naší evidenci, aby nedocházelo k duplicitám. Myslím, že využijeme i další funkce, které v sobě Excel skrývá, a my jsme o nich neměli ponětí. Pevně věřím, že v budoucnu budeme mít příležitost opět využít Vašich služeb.“(Barbora H., účetní, Fresenius Kabi)

„S Petrem Vadlejchem intenzivně spolupracujeme na školeních v PC dovednostech, především v oblasti MS Office. V současné době je, na základě naší skvělé zkušenosti s ním, naším výhradním dodavatelem v této oblasti. Účastníci tréninků si opakovaně chválí jeho erudici, zkušenosti, znalosti a zároveň jeho schopnost umět se přizpůsobit potřebám lidí, jeho umění navázat vztah s posluchači, jeho trpělivost a zároveň náročnost. Jeho tréninky jsou praktické, interaktivní, strukturované a zároveň otevřené směrem k tomu, co po něm jednotliví účastníci potřebují a očekávají.“ (Petr H., Training & Development Manager, GlaxoSmithKline, s.r.o.)

„Rádi bychom poděkovali panu Petru Vadlejchovi za realizaci kurzů pro náš úřad. Pan Vadlejch pro nás připravil školení MS Excel a PowerPoint, účastníci kurzů shledali školení přínosnými. Pan lektor je velice ochotný, trpělivý s příjemným projevem a zároveň náročný.“ (Mgr. Jan K., garant IT kurzů, Český statistický úřad)