Referenční dopisy najdete zde. Doporučení „z první ruky“ najdete na mém profilu na webu NaVolnéNoze.czPřidejte i Vaše.

Microsoft Office výuka a práce na zakázku

Vybrané reference

„Spolupráce s Petrem byla vynikající. Přesně vystihl naše potřeby a kriticky doporučil jiné zlepšení pro náš cíl (databázi). To, čeho si na jeho práci vážíme je rychlost, přesnost a velká flexibilita, která přetrvává i po vykonání práce. Vřele doporučujeme.“ (Soňa H.Junior CSR and Internal Communication Project Lead at GSK)

„Rádi bychom touto cestou poděkovali panu Petru Vadlejchovi za zajištění a realizaci školení Excelu a školení Excelu pro pokročilé. Všichni zúčastnění zaměstnanci vyhodnotili obě školení jako přínosná a umožňující lepší využití funkčnosti Excelu v praktickém kancelářském fungování. Během přípravy školení se osvědčila debata o způsobech využití Excelu v běžném pracovním dni a školení tak ve výsledku mohlo mít praktický dopad.“ (Martina L., Account Director, Axamit, s.r.o)

„Touto cestou bych Vám ráda poděkovala za odvedenou práci pro naše účetní oddělení v rámci školení. Bylo to pro nás pro všechny velmi přínosné. Lépe se nám teď bude pracovat např. s kontingenčními tabulkami, formátováním buněk a budeme si umět nastavit naší evidenci, aby nedocházelo k duplicitám. Myslím, že využijeme i další funkce, které v sobě Excel skrývá, a my jsme o nich neměli ponětí. Pevně věřím, že v budoucnu budeme mít příležitost opět využít Vašich služeb.“(Barbora H., účetní, Fresenius Kabi)

„S Petrem Vadlejchem intenzivně spolupracujeme na školeních v PC dovednostech, především v oblasti MS Office. V současné době je, na základě naší skvělé zkušenosti s ním, naším výhradním dodavatelem v této oblasti. Účastníci tréninků si opakovaně chválí jeho erudici, zkušenosti, znalosti a zároveň jeho schopnost umět se přizpůsobit potřebám lidí, jeho umění navázat vztah s posluchači, jeho trpělivost a zároveň náročnost. Jeho tréninky jsou praktické, interaktivní, strukturované a zároveň otevřené směrem k tomu, co po něm jednotliví účastníci potřebují a očekávají.“ (Petr H., Training & Development Manager, GlaxoSmithKline, s.r.o.)

„Rádi bychom poděkovali panu Petru Vadlejchovi za realizaci kurzů pro náš úřad. Pan Vadlejch pro nás připravil školení MS Excel a PowerPoint, účastníci kurzů shledali školení přínosnými. Pan lektor je velice ochotný, trpělivý s příjemným projevem a zároveň náročný.“ (Mgr. Jan K., garant IT kurzů, Český statistický úřad)