Excel pro začátečníky v angličtině

Tohle video jsem se rozhodl vydat proto, abych vysvětlil, proč se na mém ryze českém kanále objevila i anglická videa, protože se začly od vás objevovat zvídavé reakce, čemuž rozumím.

Víte, že mám vzdělávací portál umimexcel.cz, který jsem vytvořil a zabralo mi dva roky práce nahrát tam všechny online kurzy s tím, co v Office aplikacích umím a od roku 2007 lektoruji, od Excelu, přes Outlook, Word, Powerpoint, Teams, Windows až po Access. Jenže od té doby přišly nové verze a je pravda, že některé lekce byly už hodně staré a také se slabou kvalitou zvuku. Proto jsem se rozhodl vybrané kurzy aktualizovat a nahrát lekce zcela nové na nejnovější verzi a s kvalitnějším zvukem.

Jedním z prvních kurzů, které jsem se rozhodl předělat, je kurz Excel pro začátečníky, který je na mém portálu nejoblíbenější a je i součástí mého Megakurzu Excelu, který obsahuje před 10 hodin výkladu od začátečníka až po experta.

Teď k tomu, proč se zde objevila videa v angličtině.

Myšlenku předělat kurzy jsem pojal už před nějakou dobou. Přišla válka na Ukrajině a člověk se snaží pomoci uprchlíkům svým dílem jak může. Kromě zaslání finančních prostředků mě napadlo, proč nepomoci tím, co umím. Proto jsem tedy při přetváření kurzu do nové verze rovnou každou lekci nahrál i pro verzi anglickou. A asi je jasné, že to není práce na 5 minut, tvorba scénáře, nahrávání, stříhání, produkce..dělám to po své práci, když můžu…
Sem na můj kanál přibudou všechny lekce kurzu Excelu pro začátečníky v angličtině, je jich kolem 35, aby se tento kurz mohl dostat k více lidem, i těm, kteří nemluví česky a mohli by mít větší šanci dostat práci, kde by Excel potřebovali. A Excel je opravdu skoro všude v kancelářském prostředí. Možná tím v této složité době pomůžu i Ukrajincům, kteří by o takovou práci u nás stáli.
U všech těchto videí budou k dispozici titulky i v češtině a ukrajinštině.
Moje angličtina není dokonalá, nejsem rodilý mluvčí, tak se omlouvám za všechny chyby ve výslovnosti a gramatice, které tam uslyší nebo uvidí znalejší tohoto jazyka, ale snažím se nejlépe jak umím.
Teď jak mi můžete pomoci. Sdílejte moje videa, pokud máte v okolí někoho, kdo by Excel potřeboval od začátku a ještě neumí česky, Ukrajincům nebo jiným cizincům. Tím podpoříte mojí myšlenku a podpoříte mě.
Český kurz najdete samozřejme v nové verzi na webu umimexcel.cz
To je všechno, co jsem chtěl tímto videem sdělit. Budu rád za podporu a sdílení. Každý pomáhá jak může.
Mějte se dobře a nebojte se, že bych sem úplně přestával dávat i česká videa.
Jsem tady, piště, lajkujte, těším se na vás v dalších videích.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top