Online kurz Access – Tvoříme databázi

kurz megakurz acessTento nejrozsáhlejší MEGA online kurz Accessu na českém internetu nabízí komplexní seznámení s tvorbou databází. Zdarma je k dispozici několik ukázkových lekcí. V tomto podrobném výkladovém video kurzu s názornými ukázkami si vyzkoušíte tvořit tabulky, relace, dotazy, formuláře, sestavy, makra, naučíte se importovat a exportovat data z a do Accessu a zjistíte, jaké jsou možnosti správy a nastavení databáze pro distribuci. Všechny předváděné úkony, s výjimkou SQL dotazů, zvládnete dle video lekcí v návrhovém editoru jednotlivých objektů. Není třeba znát programování.

Kurz je koncipován tak, že vede uživatele krok za krokem s pomocí video návodů, s komentářem profesionálního lektora s více než 10ti letou praxí v oboru. Obsahuje tematiku, která se na běžném školení vyučuje 1 týden. Uvnitř kurzu jsou i samostatná cvičení, všechny vyřešené úlohy je možno si stáhnout.

Součástí kurzu jsou i lekce menších kurzů + navíc správa databáze, makra a import/export.

Tento e-Learning kurz je veden v české verzi Access 2019 (Office 365), ale většina uvedených postupů funguje i v jiných verzích. Po dokončení kurzu obdržíte osvědčení o absolvování.

Online kurz Excel Makra VBA

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top