Seriál Jak na diplomky pokračuje tématem Číslování stránek v zápatí. Automatické číslo každé stránky lze snadno zobrazit v horní či spodní části (záhlaví nebo zápatí). Ve videu je předveden postup pro čísla umístěná v zápatí. Nečíslovat lze podle videa snadno první stránku. Několik vybraných stránek lze nečíslovat, nebo číslovat rozdílně od zbytku dokumentu, pomocí nastavení oddílů…o tom v dalším díle. Pokud vám tento článek pomůže, staňte se fanoušky na Facebooku a doporučte tyto stránky vašim známým, může se jim také hodit.Zdrojový soubor pro vlastní vyzkoušení si můžete zdarma stáhnout zde. Upravený soubor s číslováním stránek je ke stažení zde. Většinou se číslování kombinuje s nastavením oddílů (viz další díl).

Podívejte se na předchozí díly – Nadpisové stylyVíceúrovňové číslování a Tvorba obsahu. Příště nás čeká rozdělení na oddíly.

Navštivte souhrnnou stránku věnovanou tomuto seriálu.

[ig_image image_file=“https://www.itlektor.cz/wp-content/uploads/2012/08/serial_diplomky_small.jpg“ image_size=“full“ link_type=“no_link“ image_container_style=“img-rounded“ image_alignment=“inherit“ image_margin_top=“10″ image_margin_bottom=“10″ image_effect=“no“ disabled_el=“no“ ][/ig_image]

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *