Školení Excel pro pokročilé

Popis kurzu

Máte zájem o pokročilé nástroje Excelu? Nabízíme možnost výuky pokročilých metod a nástrojů v Excelu s následující doporučenou osnovu. Seznam možných témat je uveden níže. Vyberte si témata, která chcete a sestavíme konzultaci šitou na míru Vašich potřebám. Výuka probíhá tak, že nejprve společně probereme danou látku, zodpovíme případné dotazy posluchačů k tématu a poté studenti procvičí na počítači právě nabyté vědomosti na cvičeních, po celou dobu jim asistuje lektor a individuálně radí.

Online kurzy Microsoft Office
Online kurz Excelu pro pokročilé

3 Comments

 • Pozdravujem Vás pán Kohoutek.
  Mol by som pre vás ponuku pri riešení nasledovného problému spojeného s vkladaním objektov do xlsx.
  Otázka znie, či excel disponuje funkcionalitou na fixáciu vloženého objektu (napr. wor vo forme ikony) do konkrétnej bunky, ktorá je súčasťou zoskupených riadkov (po zabalení zoskupených riadkov a následnom zavretí a otvorení súboru, vložený objekt sa posunie do inej časti sheetu). V nápovede k XLS a ani na internete som nenašiel riešenie.
  Ak by to u vás fungovalo, pošlite mi náklady na vyriešenie a číslo účtu. Po pripísaní platby, mi FUNGUJÚCE riešenie prepošlete. Je to u vás OK?
  Ďakujem,
  RoKla

  Reply
 • Dobry den,
  kamaradka mi Vas doporucila,pro jejich firmu jste delat skoleni na excel a pry vyborne. Potrebovala bych se doucit excel, podle Vaseho webu cca pokrocilou uroven. Zajem mam jako soukroma osoba.
  Nebudete nekdy poradat skoleni pro skupinu lidi,ke ktere bych se mohla pridat? Jsem z Prahy.

  Dekuji mnohokrat.
  Zuzana L

  Reply

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top