Co je webinář?

Webinář je moderní forma výuky, která je oboustraně interaktivní a probíhá pomocí internetu, webové kamery, mikrofonu a ovládání vzdálené plochy. Školení probíhá tak, že se lektor připojí na počítač školeného a zde je mu prezentován postup v konkrétních aplikacích. Jak lektor, tak účastník webináře jsou v živém kontaktu dle jejich dohody, s využitím webových kamer, mikrofonu, nebo obojího. Probíranou látku vidíte přímo na svém počítači a můžete si ji pod dohledem lektora ihned vyzkoušet. Pracujete na svých souborech, nebo v souborech vhodných pro školící účely dodaných lektorem.

Online školení - webinář

Online školení – webinář

Výhody webináře

  • vše probíhá online
  • nikam nemusíte docházet
  • zvolíte si čas, který Vám vyhovuje
  • lektor se věnuje pouze Vám
  • kdykoliv je možné sezení přerušit

Co potřebuji?

Účastník webináře musí mít počítač nebo notebook připojený k internetu. Dále je vhodné mít mikrofon, sluchátka nebo reproduktory a případně webovou kameru. Živá komunikace je klíčovým prvkem webináře.

Pro webinář se používá program TeamViewer, který je dostupný zdarma ke stažení na adrese www.teamviewer.com. Tato aplikace umožňuje připojení na vzdálenou plochu, komunikaci přes mikrofon a webkameru, sdílení souborů. Připravil jsem pro vás návod na jeho instalaci. Dále je pro komunikaci možné používat Skype. Je nutné mít nainstalovaný program nebo celý balík Microsoft Office ve verzi, kterou chcete používat.

Ceník

Webinář funguje na principu předplacených hodin. Po zaplacení částky podle požadovaného počtu hodin budete moci čas čerpat v dohodnutých termínech až do vyčerpání předplacené doby. Jedná se o individuální výuku, ceny jsou pro jednu osobu.

1 hodina10 hodin20 hodin
600 Kč5 000 Kč9 000 Kč
TOP nabídkaušetříte 1 000 Kč !ušetříte 3 000 Kč !

OBJEDNAT

Odkazy ke stažení

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *