Nemusíte se trápit s tvorbou tabulek, které nakonec stejně nemusí fungovat podle plánu. Někdy existuje snazší řešení pomocí jiného přístupu, např. místo Excelu lze efektivněji spravovat větší objemy dat v Accessu.

Dokumenty používané napříč společností mohou mít jednotný vzhled a využívat šablony pro prezentace v PowerPointu nebo textové dokumenty ve Wordu. Využitím těchto šablon nemusejí uživatelé ztrácet čas grafickou úpravou a zároveň dodrží firemní design.

Pro mého dlouholetého klienta GlaxoSmithKline s.r.o. jsem připravil databázi v Accessu se vzájemně propojenými tabulkami. Dle požadavků klienta jsem vytvořil uživatelské rozhraní, díky němuž je vyhledání korespondujících údajů snazší, než s využitím Excelu.

Programování

Některá makra mohou nahrát uživatelé, ale komplikovanější příkazy už je nutné programovat ve VBA. Automatizace operací pro několik listů nebo souborů najednou – žádný problém. Převod dat, tvorba formulářů a aplikací v Excelu nebo Accessu je práce pro profesionály.

Pokud máte požadavek na tvorbu maker nebo naprogramování aplikace šité na míru, kontakujte nás. Za příznivou cenu a běhěm krátké doby může Vaše tabulka či jiný Office dokument pracovat za Vás.

Orientační cena je 1000 Kč / hod.

Microsoft Office řešení

Potřebujete poradit s problémem v produktech Microsoft Office?

  • Microsoft Excel

Vytvoříme tabulky a grafy, doplníme vhodné vzorce a funkce pro automatizované výpočty, poradíme jak využít filtrování a souhrny pro přehlednější třídění údajů. Nastavíme vhodnou kontingenční tabulku pro vytváření souhrnných výstupů. Upravíme Vaši tabulku do podoby, kterou si určíte.

  • Microsoft Word

Máte problém s vytvořením stylů textu, automatizovaného obsahu, použítí oddílů? Kopírované objekty z jiných aplikací nevypadají jak potřebujete? To vše Vám připravíme na míru a Váš dokument bude vypadat profesionálně.

  • Microsoft PowerPoint

Čeká Vás prezentace a potřebujete ji upravit do finální podoby, ale nevíte si rady? Svěřte ji do rukou odborníků, doplníme vhodný design, animace, grafy, diagramy (smartArty), tabulky, obrázky, videa a jiné objekty.

  • Microsoft Outlook

Potřebujete organizovat poštu, nastavit automatizované filtrování příchozích zpráv, spravovat kontakty? Poradíme, nastavíme Váš Outlook dle potřeby.

  • Microsoft Access

Databázové řešení na míru: tabulky, formuláře s aktivními prvky, sestavy, dotazy, to vše Vám můžeme vytvořit dle Vašeho přání.

Poradíme Vám nebo vytvoříme řešení šité na míru Vašim potřebám.

Reference najdete zde.