Nemusíte se trápit s tvorbou tabulek, které nakonec stejně nemusí fungovat podle plánu. Někdy existuje snazší řešení pomocí jiného přístupu, např. místo Excelu lze efektivněji spravovat větší objemy dat v Accessu.

Dokumenty používané napříč společností mohou mít jednotný vzhled a využívat šablony pro prezentace v PowerPointu nebo textové dokumenty ve Wordu. Využitím těchto šablon nemusejí uživatelé ztrácet čas grafickou úpravou a zároveň dodrží firemní design.

Pro mého dlouholetého klienta GlaxoSmithKline s.r.o. jsem připravil databázi v Accessu se vzájemně propojenými tabulkami. Dle požadavků klienta jsem vytvořil uživatelské rozhraní, díky němuž je vyhledání korespondujících údajů snazší, než s využitím Excelu.

Programování

Některá makra mohou nahrát uživatelé, ale komplikovanější příkazy už je nutné programovat ve VBA. Automatizace operací pro několik listů nebo souborů najednou – žádný problém. Převod dat, tvorba formulářů a aplikací v Excelu nebo Accessu je práce pro profesionály.

Pokud máte požadavek na tvorbu maker nebo naprogramování aplikace šité na míru, kontakujte nás. Za příznivou cenu a běhěm krátké doby může Vaše tabulka či jiný Office dokument pracovat za Vás.

Orientační cena je 1000 Kč / hod.

Microsoft Office řešení

Potřebujete poradit s problémem v produktech Microsoft Office?

  • Microsoft Excel

Vytvoříme tabulky a grafy, doplníme vhodné vzorce a funkce pro automatizované výpočty, poradíme jak využít filtrování a souhrny pro přehlednější třídění údajů. Nastavíme vhodnou kontingenční tabulku pro vytváření souhrnných výstupů. Upravíme Vaši tabulku do podoby, kterou si určíte.

  • Microsoft Word

Máte problém s vytvořením stylů textu, automatizovaného obsahu, použítí oddílů? Kopírované objekty z jiných aplikací nevypadají jak potřebujete? To vše Vám připravíme na míru a Váš dokument bude vypadat profesionálně.

  • Microsoft PowerPoint

Čeká Vás prezentace a potřebujete ji upravit do finální podoby, ale nevíte si rady? Svěřte ji do rukou odborníků, doplníme vhodný design, animace, grafy, diagramy (smartArty), tabulky, obrázky, videa a jiné objekty.

  • Microsoft Outlook

Potřebujete organizovat poštu, nastavit automatizované filtrování příchozích zpráv, spravovat kontakty? Poradíme, nastavíme Váš Outlook dle potřeby.

  • Microsoft Access

Databázové řešení na míru: tabulky, formuláře s aktivními prvky, sestavy, dotazy, to vše Vám můžeme vytvořit dle Vašeho přání.

Poradíme Vám nebo vytvoříme řešení šité na míru Vašim potřebám.

Reference najdete zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *