Ze zkušenosti vím, že uživatelé se nějakým způsobem dostanou k výsledku. Touto prací stráví ale mnohem více času, než je nutné. Spolu můžeme analyzovat Vaše potřeby, porovnat možné varianty řešení a realizovat tu, která je nejpraktičtější.
Pro středně velkou firmu z Prahy jsme našli skvělý způsob, jak roztřídit a analyzovat získaná data, která byla doposud ručně dohledávána a počítána v základní tabulce Excelu. S využitím kontingenčních tabulek a souhrnů se všechny výpočty automatizovaly a ručně se do tabulky zadávala už jen vstupní data.

Microsoft Office řešení

Potřebujete poradit s problémem v produktech Microsoft Office?
  • Microsoft Excel
Vytvoříme tabulky a grafy, doplníme vhodné vzorce a funkce pro automatizované výpočty, poradíme jak využít filtrování a souhrny pro přehlednější třídění údajů. Nastavíme vhodnou kontingenční tabulku pro vytváření souhrnných výstupů. Upravíme Vaši tabulku do podoby, kterou si určíte.
  • Microsoft Word
Máte problém s vytvořením stylů textu, automatizovaného obsahu, použítí oddílů? Kopírované objekty z jiných aplikací nevypadají jak potřebujete? To vše Vám připravíme na míru a Váš dokument bude vypadat profesionálně.
  • Microsoft PowerPoint
Čeká Vás prezentace a potřebujete ji upravit do finální podoby, ale nevíte si rady? Svěřte ji do rukou odborníků, doplníme vhodný design, animace, grafy, diagramy (smartArty), tabulky, obrázky, videa a jiné objekty.
  • Microsoft Outlook
Potřebujete organizovat poštu, nastavit automatizované filtrování příchozích zpráv, spravovat kontakty? Poradíme, nastavíme Váš Outlook dle potřeby.
  • Microsoft Access
Databázové řešení na míru: tabulky, formuláře s aktivními prvky, sestavy, dotazy, to vše Vám můžeme vytvořit dle Vašeho přání. Poradíme Vám nebo vytvoříme řešení šité na míru Vašim potřebám. Orientační cena je 1000 Kč / hod. Reference najdete zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *